Nižšie uvedené odporúčania napísali moji klienti.

Avšak, kvôli technickej chybe, ktorá sa stala v decembri 2016, sa bohužiaľ 

niektoré zo stránky vymazali. Odporúčania sme vložili naspať z archívu webnode.cz, 

no dátumy nebolo možné zmeniť na pôvodné. 

 

Ďakujem Vám preto za pochopenie k nezrovnalostiam dátumov ich pridania. 

Odporúčania

Krčná chrbtica

Ivana | 02.06.2018

Dobrý deň pane, :)
chcem sa Vám poďakovať za poskytnutú pomoc.

Keď som od Vás odchádzala, stavce na krku, akoby pricviknuté, som cítila ešte viac ako predtým. Radšej som hlavou ani neotáčala. Po pár dňoch som si uvedomila, že ma nič nebolí a modriny tiež po dvoch týždňoch zmizli :) . Nedalo mi to a tak som vystretá na posteli skúsila hlavou otočiť tak, ako sa mi dovtedy nedalo. A išlo to! Kým som sa nepostavila. Akoby to znova skočilo späť. Ale našťastie aj to prešlo. Som naozaj vďačná, že môžem krkom v pohode hýbať a vytáčať ho. Dovtedy mi obyčajné pootočenie hlavou robilo problémy (pri cúvaní v aute, obzretí sa do strán na bicykli, alebo nadvihnutie hlavy na vankúši,...)
Vraveli ste, že sa snažíte pomôcť ľuďom, ale oni nespolupracujú, nevedia sa uvoľniť zo strachu,... Ale napadlo Vás, že možno je to z ich strany maximum, čo zvládnu v tom momente urobiť? A vy, aj keď sa Vám to zdá málo, im viete pomocou toho, čo viete, neuveriteľne pomôcť! Mne ste problém s krkom úplne odstránili aj keď to tak nevyzeralo :)
Veľmi pekne Vám ďakujem!

Prajem Vám veľa síl a trpezlivosti pri práci, ktorú robíte.
Nech sa Vám darí!
Ďakujem!

Bolesti pri lopatkách

Laura | 13.11.2017

Ďakujem za napravenie stavcov... stuhnutie pominulo a bolesť už od chrbtice nevystreľuje... začlenila som aj plávanie ako ste hovoril... odporúčam... precízna masáž a dobré rady... !

Bolesti v krizoch

Andrej | 04.07.2017

Dlhodobe bolesti v krizoch ma prinutili hladat pomoc, no tabletky proti bolesti som nechcel brat stale. Riesenie problemu pan Farkas rychlo nasiel, napravil mi nerovnu panvu a vykonal chiropraxiu brucha - organov. O tom som nikdy nepocul. Postavil som sa a nic ma nebolelo. Neuveritelne! Dakujem a vrelo odporucam

blokovana krcna chrbtica

Tomas | 31.05.2017

Po prvej navsteve som sa rozhodol pre pravidelne masaze u pana Farkasa. Malokto dokaze tak precizne rozmasirovat chrbat a ponapravat chrbticu. Za mna - sikovny a skuseny maser. Vdaka

Bolesť v panve

Mária | 28.03.2017

Dobrý deň!
Chcem sa vám poďakovať za opakovanú starostlivosť pri bolestiach v drieku a v panvových kĺboch.
Odporúčam p. Farkaša, po viacerých návštevách u lekárov mi práve on pomohol a následne poradil, čo ďalej. Už nemávam bolesti ako predtým.

Bolesti krčnej chrbtice

Stano | 27.02.2017

Ďakujem p. Farkašovi za odblokovanie krku a precízne masáže, ktoré ma zbavili chronickej bolesti krčnej chrbtice.

Odporúčam

Renáta | 26.12.2016

Dobrý den , uz dlhšie sa chcem poďakovať za skvelú masaz , príjemný prístup a hlavne pomoc pri bolesti ramien a krku.

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertCen | 07.06.2018

The men's prostate is the central a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for your patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of forms of prostate infection. It is caused by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside the gland and also the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be brought on by trauma for the urinary tract or by infections originating from other regions in the body. A patient may go through testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some in the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations weekly will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat pork without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef a week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most crucial measure to consider to make sure a proper prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you must go for prostate examination one or more times a year.

masaz

marek | 26.12.2016

K p. Farkasovi chodievam na sportove masaze. Ocenujem jeho pedantnost a vzdy ochotu pomoct a poradit. Po masazi sa mi vzdy ulavi a telo zregeneruje. Vdaka.

Časté bolesti chrbta

Jozef K. | 26.12.2016

Trpel som roky bolestami chrbta a nevedel ich pricinu. Rozhodol som sa navstivit chiropraktika a som velmi rad, ze som isiel k p. Farkasovi. Po 2 sedeniach sa moje bolesti vytratili a po dodrziavani vsetkych rad ma chrbat uz dlho nebolieva.

Bolest v ramene, chrbtici...

Bea | 26.12.2016

P. Farkas mi velmi pomohol. Mal odborny a precizny pristup - opravil, poradil a vysvetlil mi vsetko o chrbtici, dostala som rozne odporucania ohladom svojho zdravia. Nevahajte navstivit tohto pana s velkym darom.

bolesť hlavy

simona | 26.12.2016

bolievala ma hlava dosť často, riešila som bolesť zväčša ibalginom, nemala som čas na iné riešenie. p. Romana mi odporučil kamarát, nech skusim, že mi možno pomôže, a pomohol, zopárkrát mi ponaťahoval hlavu,trapezy a kvalitne premasiroval chrbát a naozaj po 3 či 4 navšteve mi už nadobro ustupila tá neznesitelná bolesť... od poslednej návšetvy su to už 3 mesiace je stále všetko ok...tak sa chcem poďakovať... môžem len doporučiť aj ostatným. Dakujem.

Zaseknuty chrbat

Miro M | 26.12.2016

V beznadeji som zaseknuty vyhladal tohto skveleho chiropraktika. Spodny chrbat som mal zakriveny a nevedel som sa narovnat. Svaly som tam mal v krci. Velmi mi pomohol.

odborník na slovo vzatý

manuell sebastian | 26.12.2016

Roman je uzasny ako maser,ako clovek,ako odbornik na chrbticu a pohybovè ustrojenstvo.Dnes sa vela ludi reklamuje,ale u Romana je zatym aj prax i odbornost,ludskost.Diky Roman.

odporucam

Juraj | 26.12.2016

Pan Farkas mi pomohol vzdy na prvy krat, cize jeho cislo posuvam kazdemu, kto ma nejaky problem

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok