Nižšie uvedené odporúčania napísali moji klienti.

Avšak, kvôli technickej chybe, ktorá sa stala v decembri 2016, sa bohužiaľ 

niektoré zo stránky vymazali. Odporúčania sme vložili naspať z archívu webnode.cz, 

no dátumy nebolo možné zmeniť na pôvodné. 

 

Ďakujem Vám preto za pochopenie k nezrovnalostiam dátumov ich pridania. 

Odporúčania

Cítim sa fajn :)

Jana | 26.12.2016

Dobrý deň.
Rada by som sa vám poďakovala za pomoc. Tá vaša kombinácia masáže a chiropraxie je jednoducho úžasná. Roky chodím na rôzne masáže a občas som navštívila chiropraktika, ale vždy mi niečo chýbalo.
Pre mňa je to zatiaľ z tejto oblasti najlepšie čo ma mohlo postretnúť, odborné znalosti s intuíciou ako na koho, primeraná komunikatívnosť, s dávkou pokory...Cítim sa lepšie po fyzickej a psychickej stránke ešte niekoľko dni po vašej terapii. :)

Osteopaticka masaž

Marek | 26.12.2016

Presne takto by mala vyzerať skvela masáž! Ziadne nezne hladkanie, ale poriadna drina masera, po ktorej mate pocit, ze lietate. Ďakujem!

hyperextenzné poranenie krčnej chrbtice

Katarína Rašmanová | 26.12.2016

Pána Farkaša môžem len odporučiť, napravil mi chrbticu na jeden krát tak, že som od toho dňa nemala už žiadne bolesti ani problémy. Po autonehode som utrpela hyperextenzné poranenie krčnej chrbtice, stále ma to bolelo, večer som sa vždy cítila veľmi unavená, niekedy som mala problémy s rečou. Chodila som na rehabilitácie, ale nejaké zlepšenie som si nevšimla. Po jednej návšteve u pána Farkaša bolesti nadobro zmizli a nikdy sa nevrátili. Na rehabilitácie som za krátko prestala chodiť, už nebolo treba. Ďakujem.

Bolesťhlavy a chrbtice

Zuzana D. | 26.12.2016

Dlho som mala problémy s bolesťou hlavy a krčnej chrbtice, nezaberali lieky a ani návštevy lekárov. Roman mi veľmi pomohol odstránil bloky krčnej chrbtice nemám závrate a točenie hlavy, Je skvelý masér a odborník vyzná sa v tom čo robí. Už po prvej návšteve sa stav zlepšil a cítila som sa oveľa lepšie. Poradil mi ako cvičiť presne ktoré svaly precvičovať. Pravidelným cvičením sa problémy zmenšujú. Ak hľadáte dobrého maséra a odborníka možem len odporučiť všetkým čo majú problémy s chrbticou. Ďakujem.

Nespavosť

Ivan 47 r | 26.12.2016

Trpel som dlho nespavosťou, stresom, tuhla mi šija, bolievalo ma ráno celé telo. Akoby zo mňa odcházala energia. Známi ma nahovoril, aby som návštívil chiropraktika Romana. Veľmi som tomu neveril, ale skúsil som. Neľutujem! Teraz lepšie spím, som ohybnejší, Jednoducho sa cítim ako nový človek!
Ďakujem Vám veľmi pekne.

Kvalitný terapeut

Peter | 26.12.2016

Konečne som si našiel dobrého maséra, ktorý nielen pomasíruje ale aj liečí rôznymi masažnými technikami (mne sa osvedčila osteopatia a hĺbková masáž), premňa bol najúčinnejší šport, pravidelné plávanie, 2x do týždňa masáž a cvyky ktoré mi Roman nastavil.....momentálne športujem, chodievam k Romanovi pravidelne na masáže a problémy s chrbticou nemám. (dobre aj poradí)
Len odporúčam

Závrate (točenie hlavy) pri práci a bolesti hlavy

Lenka K. | 26.12.2016

Dobrý deň.
Vyse troch rokov som mala problémy s točením hlavy hlavne pri praci (som kaderníčka). Vela krát sa mi stalo ze som si musela sadnuť, až tak zle mi bolo, na vracanie. Hlava ma stale bolievala. Nevedela som čo sa somnou deje a ani doktori si nevedeli rady.
No potom mi známi odporučil aby som navštívila Osteopata (pána Romana), ze mi pomoze. A naozaj. Po prvom sedení som uz citila 80% zlepsenie zdravotneho stavu. Ešte mam dve sedenia a verim, ze ma pan Roman da do poriadku na 99,9% :)
Veľmi pekne mu dakujem a teším sa na dalšiu terapiu.
Pekný deň

Bolesť hlavy a ramena

Janka :) | 26.12.2016

Pán Farkaš mi vždy ochotne a rychlo našiel najbližší termín a pomohol mi. Ked ma bolela hlava z krčnej chrbtice alebo som mala stuhnutý krk aj keď som nemohla zodvihnúť ruku...vzdy sa obrátim na pána Farkaša a naozaj mi pomohol aj v prípade, kde nezaberal lekar ani lieky. Na druhy den je človek trochu ubolený, ale vysledok stojí zato. Ďakujem

<< 1 | 2

Pridať nový príspevok