Kedy by ste ma mali navštíviť

10.05.2018 12:54

Kedy by ste ma mali navštíviť :

1. Stres 
"Keď pocitujete stres, máte tendenciu prenášať hmotnosť sveta na ramená," Doslovne.  Vaše ramená majú tendenciu sa sťahovať a vy začnete cítiť napätie na krku a ramenách.

Pre uvoľnenie napätia vo svaloch, chiropraktik používa svoje ruky alebo nástroje na napravenie/uvoľnenie mäkkých tkanív.

2. Operácie. 
Často veríte že s poraneniami ako je hernia disku, musíte byť okamžite operovaný, ale to nemusí byť vždy tak. "Niekedy chirurgia problém nevyrieši." V skutočnosti odporúčam najprv preskúmať všetky možnosti zdravotnej starostlivosti, vrátane návštevy chiropraktika. Môžem poskytnúť nápravnú liečbu a eventuálne zlepšiť stav predtým, než bude vôbec potrebná operácia.

3. Bolesť a jej príčiny. 
Ak sa chcete dostať ku koreňom bolesti, chiropraktik nielen manipuluje s telom, aby vám pomohol cítiť sa lepšie, ale tiež zhodnotí, spánok a prácu. Pri prvej návšteve vám budem klásť otázky o spánkovej pozícii, držaní tela a o tom, čo robíte vo svojom voľnom čase. Akonáhle zistím príčinu bolesti, potom sa pokúsim nájsť miesto, kde ste nevyvážený, a potom začneme liečbu.

Napríklad, ak pracujete pred počítačom celý deň, pravdepodobne budete mať veľa napätia v krku a chrbte, pretože nesedíte pri počítači v správnej pozícii. Alebo možno je to zlý vankúš alebo matrac. "Ak veci nie sú ideálne, telo bude reagovať." 

Zistenie týchto vonkajších faktorov je rovnako dôležité ako liečenie samotnej bolesti. "Mnoho mojich klientov by mohlo mať rovnaké symptómy, ale úplne iné príčiny." Mohlo by to byť nesprávne nastavené (počítačové) pracovné miesto, nesprávne spanie, dopravná nehoda, pád alebo dokonca aj staré športové zranenie." Na základe toho, čo spôsobuje bolesť, použijem rôzne techniky, ako to napraviť."