Ošetrenia

10.05.2018 12:38

Ošetrenia:
- zmiernenie až odstránenie bolesti päty, členka, achilovej šlachy a lýtka. - zmiernenie až odstránenie bolesti v okolí bedrového kĺbu, može vyrážat do slabín až celej nohy. Zápal sedacieho nervu, Ischiasu. - zmiernenie až ostránenie bolesti v lumbárnej časti, drieková a krýžová oblasť. (seknutie, akútna bolesť brániaca v pohybe), môže vyrážať do nôh(tŕpnutie nôh) - zmiernenie až ostránenie bolesti v medzilopatkovom priestore, ramennom kĺbe (hlbolá bolesť, tŕpnutie rúk), pichanie na hrudi a pod pŕsnym svalom, sťažene dýchanie, diskomfort. - zmiernenie až ostránenie bolesti v krčnej chrbtici pri pohybe a otáčaní hlavy, bolesti hlavy, ,,,závrate,,, migrény. - zmiernenie až odstránenie bolesti bolesti v kolennom kĺbe, stehennom svale, slabine, hamstringy. - zmiernenie až odstránenie bolesti v prstoch, v zápästí, dlani a lakti. (karpálny tunel, pichanie v zápestí)
- zmiernenie až odstránenie bolesti päty, členka, achilovej šlachy a lýtka.
- zmiernenie až odstránenie bolesti v okolí bedrového kĺbu, može vyrážať do slabín až celej nohy. Zápal sedacieho nervu, ischias.
- zmiernenie až odstránenie bolesti v lumbálnej časti, drieková a krížová oblasť. (seknutie, akútna bolesť brániaca v pohybe), môže vyrážať do nôh (tŕpnutie nôh)
- zmiernenie až odstránenie bolesti v medzilopatkovom priestore, ramennom kĺbe (hlboká bolesť, tŕpnutie rúk), pichanie na hrudi a pod prsným svalom, sťažené dýchanie, diskomfort. 
- zmiernenie až odstránenie bolesti v krčnej chrbtici pri pohybe a otáčaní hlavy, bolesti hlavy, ,,,závrate,,, migrény. 
- zmiernenie až odstránenie bolesti v kolennom kĺbe, stehennom svale, slabine, hamstringy.
- zmiernenie až odstránenie bolesti v prstoch, v zápästí, dlaniach a lakťoch (karpálny tunel, pichanie v zápästí)