Zdravý chrbát

13.11.2018 21:26

Mať zdravý chrbát znamená žiť plnohodnotný život. 
Ale ak pociťujete nejaký druh diskonfortu to znamená, že vaše telo nefunguje ako by malo. Môže to znamenať aj narušenie nervového systému. Pomôžem vám optimalizovať váš nervový systém a nastaviť základy pre plnohodnotný život.

Krčná chrbtica: Nervy, ktoré sa tu nachádzajú, ovplyvňujú mozgový kmeň a funkcie vo vašej hlave a krku, ako sú oči, dutiny a štítna žľaza. Problémy v tejto oblasti môžu viesť k bolestiam hlavy, migréne, alergii a únave.
Hrudná chrbtica (stredná časť chrbta): Nervy, ktoré sa tu nachádzajú, ovplyvňujú tráviaci a imunitný systém. Subluxácia v hornej časti chrbta neumožňuje orgánom, ako je srdce, pľúca a žalúdok, aby fungovali tak dobre, ako by mali, čo sa môže prejaviť ako vysoký krvný tlak, astma a poruchy trávenia.
Lumbálna chrbtica (spodná časť chrbta): Nervy, ktoré sa tu nachádzajú, môžu ovplyvniť dôležité funkcie tela na kontrolu Vašich čriev, močového mechúra a reprodukčných orgánov. To môže viesť k problémom so zápchou, neplodnosťou a menštruáciou atď. Navyše, ľudia, ktorí majú bolesť v dolnej časti chrbta, môžu mať tiež bolesti sedacieho nervu.
Sacrum a Coccyx (krížová kosť a kostrč): Nervy, ktoré sa tu nachádzajú, postihujú orgány a tkanivá v rekte a v panve. Subluxácie týchto stavcov môžu viesť k problémom, ako sú hemoroidy a strata kontroly močového mechúra a čriev.

Kontakt: 0903 368 844