Zopár mojich rád

10.05.2018 12:59

Zopár mojich rád

Len preto, že sa cítite lepšie, neznamená, že vám lepšie aj je.

Keď klienti pociťujú, že sú nad vecou kvôli podstatne zníženej bolesti alebo žiadnej väčšej bolesti, prerušia liečbu sami, čo im spôsobuje vážne riziko zranenia.

Bolesť chrbta sa nemusí týkať chrbta.

Mám oveľa viac informácií o systéme než o príznakoch .. Chiropraktik je znalec celého tela, ktorí sa zaoberá nielen svalovým a kostrovým systémom, ale aj s metabolizmom tela - bez použitia liekov, ktoré používajú tradiční lekári. bolesť, ale hľadáme zdroje bolesti chrbta.

Moje odporúčania sú pre vás dôležité.

Väčšina mojich klientov prichádza za mnou na odporúčania od známich alebo praktických lekárov, čo ma motivuje, aby som vám poskytol najlepšiu starostlivosť.

Ak nedodržíte odporúčania dobre, liečba nebude fungovať správne.

Keď klienti nedodržiavajú všetky moje odporúčania týkajúce sa domácej starostlivosti, zabraňujú mojej schopnosti im pomôcť. 
Nemusíte puknúť, prasknúť aby ste získali výsledky.
Existuje veľa rôznych techník v rámci chiropraktickej profesie, niektoré z nich majú nízku silu, takže nebudete počuť zvyčajné popraskanie alebo praskanie. Ale je to stále efektívny spôsob, ako dostať telo späť do správnej polohy/vyrovnania.

Popukanie chrbta nie je to isté ako keď vás napravím.

Možno sa budete môcť krútiť takým spôsobom, že vám bude všetko praskať a pukať, ale to nič neupravuje, skôr je to hluk vzduchovými bublinami, ktoré sa pohybujú v kĺbovom priestore. Dokonca si môžete spôsobiť poškodenie chrbtice a nervového systému tým že sa budete pukať sami.

Neodkladajte vyšetrenie so mnou.

Príliš veľa ľudí čaká, kým ich bolesť nie je závažná, ale bolesť je posledným signálom v tele, ktorý nás informuje o tom, že niečo nie je správne. Riešenie príznakov v ranom veku môže zmeniť trvanie liečenia. Často chcete rýchlo opraviť/napraviť. Nevenujete svojmu telu dostatočnú pozornosť. Namiesto toho hľadáte rýchlu úľavu, napr. lieky.

Môžete sa cítiť horšie, než lepšie (niekedy po prvom ošetrení).

Keď naprávam, čiže vytváram pohyb/manipuláciu na chrbtici alebo končatinách, svaly sa budú snažiť chrániť a ochrániť telo, čo znamená, že klient pravdepodobne dostane svalové kŕče a napätie alebo bolesť z úprav. Telo si len musí zvyknúť na nové polohy. Odporúčam masáže pri bolestiach počas celého procesu.

Nechajte sa vyšetriť a ošetriť včas.

0903/368844